Warning: array_rand() [function.array-rand]: Second argument has to be between 1 and the number of elements in the array in /web/clients/www/2/3/1/e/zsjedlicze.internetdsl.pl/templates/estime_bluesky_advanced/index.php(30) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 280

Warning: array_flip() expects parameter 1 to be array, null given in /web/clients/www/2/3/1/e/zsjedlicze.internetdsl.pl/templates/estime_bluesky_advanced/index.php(30) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 281
Szkolne mistrzostwa w piłce nożnej

28 lutego w hali GOSiR Jedlicze odbyły się mistrzostwa Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu w piłce nożnej halowej. W turnieju uczestniczyły 4 zespoły reprezentujące następujące klasy: I T, II T, III TA oraz II ZSZ. Rozgrywki prowadzono systemem „każdy z każdym”.
Wyniki poszczególnych spotkań: (w nawiasach strzelcy bramek)

I T – II ZSZ 3:2 (Raś x2, Klatka – Czechowski, Godlewski)


II T – III TA 2:1 (Roman, Woźniak Michał – Biedroń)


I T – II T 3:2 ( Raś x2, Klatka – Zajdel, Warzocha)


II ZSZ – III TA 1:6 (Czechowski – Longawa x3, Janas x3)


I T – III TA 0:1 (Longawa)


II ZSZ – II T 8:2 (Czechowski x4, Michałek x4 – Roman, Warzocha)

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – klasa III TA


II miejsce – klasa I T


III miejsce – klasa II ZSZ


IV miejsce – klasa II T

Zwycięzcy wystąpili w następującym składzie: Guzik Krzysztof II, Longawa Łukasz, Biedroń Rafał, Janas Damian.

Królem strzelców turnieju został:

Tomasz Czechowski z klasy II ZSZ.

Turniej został przygotowany i przeprowadzony przez nauczycieli wychowania fizycznego Grzegorza Węgrzynowskiego i Dariusza Urbanka.

 Wybrana grafika

 Wybrana grafika

 Wybrana grafika

Wybrana grafika

 
Copyright 2015 Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu.